Каталог продукції
Про Компанію

Про Компанію

Компанія УEK – один з провідних виробників і постачальників електротехнічної продукції на території України.

Компанія УEK пропонує готові комплексні рішення в сферах будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, інфраструктури, промисловості, енергетики та ІТ-технологій.
Компанія УEK цінує довіру своїх споживачів і прагне надати максимально зручні умови співпраці і стабільну якість продукції. Впровадження нових технологій за сьогоднішніх умов, виробничих операцій, прийняття рішень щодо маркетингової діяльності, ефективність людських ресурсів, все це робить Компанію УЕК успішною та конкурентоспроможною в галузі виробництва обладнання для розподілення та комутації електроенергії.

Ми – компанія ТД Укрелектрокомплект, досвідчені спеціалісти, що успішно працюють на електротехнічному ринку України та Східної Європи більше двадцяти років. Так само як і вся країна, що постраждала в наслідок нічим не спровокованої збройної агресії російської федерації, ми інтегруємось до Загальносвітової цивілізаційної бізнес-спільноти та повністю перезавантажуємо продуктовий портфель. Нами прийнято рішення про відмову від реалізації продукції ТМ ІЕК та брендів, що входять до складу ГК ІЕК.

Ми створили новий бренд УЕК, в якому реалізовуємо компетенції та успішні практики, набуті нами за багато років тісної, партнерської співпраці з професійною електротехнічною спільнотою нашої країни.

Ми розпродаємо залишки продукції ТМ ІЕК та поступово вводимо до асортименту продукцію ТМ УЕК – українського виробника, який своєю метою має дотримання фундаментальних засад: оптимальне співвідношення ціни та якості, технологічність та інноваційність, доступність продукції через розгалужену мережу, партнерство, максимальна локалізація виробництва обладнання в Україні.

+20
років на ринку
+10 000
тисяч найменувань виробів

Цінності

01.

Наші споживачі

Компанія УЕК цінує довіру споживачів, які вже 20 років є нашими прихильниками. Компанія розвивається для того, щоб і надалі надавати сучасну і надійну продукцію в сферах будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, інфраструктури, промисловості, енергетики.

02.

Наші партнери

Партнери УEK – це один з найбільш значущих активів компанії і невід’ємна частина нашого бізнесу. Завдяки ефективній взаємодії з партнерами досягнута максимальна доступність продукції і запропонований високий рівень сервісу для споживачів у всіх регіонах України. Підтримка один одного, а також відносини, що ґрунтуються на довірі та «джентльменських домовленостях», набувають особливого значення та створюють фундамент взаємної довіри на майбутні десятиліття.

03.

Наші кадри

Розуміючи високу відповідальність перед фахівцями, які працюють з продукцією Компанії УЕК, ми створили свою команду професіоналів, які здатні забезпечити просування продукції на вищому рівні. Співробітники всіх підрозділів компанії – єдина і висококваліфікована команда, завдяки якій Компанія УЕК продовжує розвиватися і реалізовувати затребуване і сучасне обладнання.

Виробничі потужності

Мистецтво створювати

Цілі Компанії УЕК спрямовані далеко в майбутнє. Грамотна виробнича стратегія УEK забезпечує максимальне використання існуючих ресурсів. Завдяки продуманому підходу до виробничої системи, УEK втілює один зі своїх основних принципів – створювати якісну, сучасну і затребувану продукцію за адекватними цінами.

Ми поряд

Щоб забезпечити професійній аудиторії максимальну доступність продукції УEK, в компанії створено ефективну систему дистрибуції. Компанії-партнери, що входять в дистриб’юторську мережу УEK, забезпечують наявність всього асортименту УEK у всіх великих містах і невеликих населених пунктах.
Компанія УЕК не просто пропонує якісну продукцію за адекватними цінами, але і забезпечує її своєчасне надходження на кожен об’єкт по всій географії присутності УEK.