Каталог продукції
Про бренд

Про бренд

IEK Україна – один з провідних виробників і постачальників електротехнічної продукції на території України.

IEK Україна пропонує готові комплексні рішення в сферах будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, інфраструктури, промисловості, енергетики та ІТ-технологій.
IEK Україна цінує довіру своїх споживачів і прагне надати максимально зручні умови співпраці і стабільну якість продукції. Сьогодні компанія продовжує випереджати темпи зростання електротехнічного ринку завдяки своїй активній життєвій позиції

Торгова марка IEK відома вже більше 20 років. Це перевірений часом міжнародний електротехнічний бренд, який є гарантом надійності для споживачів.

Продукція IEK® добре знайома професіоналам і володіє поєднанням основних характеристик успішного електротехнічного бренду: висока якість, довговічність, оптимальні ціни, широкий асортимент по всіх групах товарів, лаконічний і естетичний дизайн і прості конструктивні рішення для швидкого обслуговування об’єктів.

+20
років на ринку
+10 000
тисяч найменувань виробів

Цінності

01.

Наші споживачі

IEK Україна цінує довіру споживачів, які вже 13 років є прихильниками бренду IEK. Компанія розвивається для того, щоб і надалі надавати сучасну і надійну продукцію в сферах будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, інфраструктури, промисловості, енергетики ..

02.

Наші партнери

Партнери IEK Україна – це один з найбільш значущих активів компанії і невід’ємна частина нашого бізнесу. Завдяки ефективній взаємодії з партнерами досягнута максимальна доступність продукції IEK® і запропонований високий рівень сервісу для споживачів у всіх регіонах України.

03.

Наші кадри

Розуміючи високу відповідальність перед фахівцями, які працюють з продукцією ІЕК®, IEK Україна створила свою команду професіоналів, які здатні забезпечити просування продукції на вищому рівні. Співробітники всіх підрозділів компанії – єдина і висококваліфікована команда, завдяки якій IEK Україна продовжує розвиватися і реалізовувати затребуване і сучасне обладнання.

Наше виробництво

Мистецтво створювати

Бездоганна репутація IEK Україна говорить про те, що її цілі далекі від отримання сьогохвилинних вигод – вони спрямовані далеко в майбутнє. Грамотна виробнича стратегія IEK забезпечує максимальне використання існуючих ресурсів. Завдяки продуманому підходу до виробничої системі, IEK втілює один зі своїх основних принципів – створювати якісну, сучасну і затребувану продукцію за адекватними цінами.

Ми поряд

Географія продажів ТМ IEK охоплює територію України, Прибалтики, Білорусі, Молдови, Казахстану, а також Румунії та країн Східної Азії.
Щоб забезпечити професійної аудиторії максимальну доступність продукції IEK®, в компанії створено ефективну систему дистрибуції. Компанії-партнери, що входять в дистриб’юторську мережу IEK, забезпечують наявність всього асортименту IEK® у всіх великих містах і невеликих населених пунктах.
IEK Україна не просто пропонує якісну продукцію за адекватними цінами, але і забезпечує її своєчасне надходження на кожен об’єкт по всій географії присутності IEK.

Відеоматеріали